HANKE STROJÍRNA s.r.o.

Przenośniki

Produkujemy przenośniki płytkowe, taśmowe, ślimakowe, siatkowe i modułowe.

Przenośniki płytkowe możemy wykonać z łukami nawet pod kątem 90° lub 180°, a łańcuchy płytkowe wykonujemy z tworzyw sztucznych lub stali nierdzewnej. Dzięki wytrzymałej konstrukcji burt i poręczy wykonanej ze stali nierdzewnej w połączeniu z tworzywami sztucznymi przenośniki te wyróżniają się długą żywotnością.

Przenośniki taśmowe wykonujemy w wersji przystosowanej do inspekcji bezpośredniej lub prowadzone na wysokości. Można je wyposażyć w falbany boczne i zabieraki, a trasa może być załamana w jednym lub dwóch miejscach. Taśmy prowadzone są na umieszczonym pośrodku klinie, który zapobiega ich przemieszczaniu się na boki, wydłużając tym samym ich żywotność.

Przenośniki ślimakowe produkujemy jako korytkowe lub rurowe. Zaletę przenośników korytkowych jest ich łatwiejsze czyszczenie, dlatego są używane do transportu mokrych surowców. Przenośniki rurowe są używane przeważnie do transportu suchych materiałów.

Przenośniki druciane są skonstruowane na bazie przenośników taśmowych, ale transport realizuje nieskończona taśma z drutu.

Wszystkie nasze przenośniki wykonywane są w całości ze stali nierdzewnej.